Muži VČL 25.2-26.2.2023

28.02.2023

Očekávané se stalo…. ( BK Přelouč : TJ Sokol Chrudim )

S prvním Chrudimským týmem, který je zároveň první v tabulce Východočeské ligy se dalo očekávat, že dostaneme naloženo. Marodka se rozšířila o Hagiho a Luboše Buluška. Soupeř přijel de facto v plné palbě a pálil ostrými hned od začátku. O průběhu bylo rozhodnuto už od prvních minut. Motem utkání bylo v podstatě: "Přežít bez zranění" a pošetřit se na nedělní duel s Chrudimskem, kde bychom mohli překvapit. Tak se stalo a utkání dokončili všichni ve zdraví.

BK PŘELOUČ - TJ SOKOL CHRUDIM                                        39:133 (7:29, 22:61, 35:93)

Sestava, body: Kouba Petr 9 (3/1), Kamitz Martin "HM" 8 (1x3; 2/1), Kysilka Aleš 8, Ždánský Radek 6, Verunáč Filip "HM" 4, Škarda Dominik "C" 2, Priessnitz Michal 2, Hetcl Roman, Kautský Lukáš, Jelínek Jaroslav, Dašek Filip 0 (2/0), Mokříš Jakub,

Týmová statistika:

Fauly: 11 - 9

TH: 7/2 - 10/3 (29 % - 30 %)

Trojky: 1 - 20

TO BYL ALE MAČ !!! (BK Přelouč – Chrudimsko )

I bez veteránů, Melgyho, Hagiho a Bulucha jsme nastoupili do utkání s 12 hráči a dali soupeřům na vědomí, že se vzdát nehodláme. V první čtvrtce jsme sice zahájili podobě jako předchozí den, kdy to vypadalo, že nedáme ani koš. Pak nám otevřel střelecký účet Kyslík a Dominik, kteří dali 3 trojky v řadě. Následně to byla přestřelka tam – zpátky na tabuli svítilo 23:18. Druhá čtvrtina byla ve znamení naší neúspěšné střelby, kdy jsme dali pouhých 10 bodů proti Chrudimským 16. Poločasový rozdíl byl pouhý bod ve prospěch hostí. Druhou půli jsme zahájili fantasticky, do sedmé minuty jsme dovolili soupeři pouhý jeden koš a my dali 19 bodů. Pak se hra mírně vyrovnala a před posledním hracím obdobím bylo skóre 55:47. Jako předchozí čtvrtina začala ta poslední, OVŠEM v obráceném gardu. My dali do 2 body a Chrudimští se trefovali a trefovali. Najednou to bylo mínus jeden pro nás a zbývalo ještě 5 minut do konce utkání. Po Time-outu se stala kuriozní situace, kdy soupeři zahájili hru v 6 lidech. Následovala technická lavičce a od té doby jsme se přetahovali. Nás ovšem dohry vraceli úspěšné, tak zvané TROJKY do ksichtu. Márty 2 a Dominik 1. Střelecký účet nejen začal, ale také ukončil Aleš Kysilka, tentokrát dvěma úspěšnými trestnými hody a stanovil tak závěrečné zúčtování na 71:66 pro nás.

BK PŘELOUČ - CHRUDIMSKO                            71:66 (23:18, 33:34, 55:47)
Sestava a body: Škarda Dominik "C" 20 (5x3; 6/5); Kysilka Aleš 15 (2x3; 4/3); Kamitz Martin "HM" 14 (4x3); Kouba Petr 14 (1x3; 4/3); Ždánský Radek 8; Dašek Filip; Hetcl Roman; Mokříš Jakub; Kružík Jakub; Verunáč Filip "HM"; Jelínek Jaroslav; Kautský Lukáš

Fauly: 15 - 14
TH: 14/11 - 19/11 (79 % - 58 %)
Trojky: 12 - 5
Rozhodčí: Lukeš Libor, Havrda Martin

© 2021 Basketbalový klub Přelouč, o.s.Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky