Muži VČL - 11.3.-12.3.2023

13.03.2023

Oslabenou Teslu jsme neporazili.

První čtvrtina byla přetahovaná o každý bod a dokonce jsme vedli 14:10. To bylo ovšem naposledy, co jsme v tomto utkání vedli. První desetiminutovka tak skočila ve prospěch hostí a to dvoubodovým náskokem. Ve druhé čtvrtce jsme propadli. Ke špatné obranné činnosti jsme přidali malou střeleckou potenci. Soupeři nám nasázeli 24 bodů proti našim 11. Přehrávali nás hrou 1na1 a přidali úspěšné trojkové pokusy. Během poločasové přestávky jsme si řekli, že se zaměříme na hru ze slabé strany, abychom zabránili nájezdům a snadným bodům. Útok zkrátka přijde sám. To se podařilo perfektně. Udrželi jsme Pardubáky na pouhých 7 bodech a stáhli rozdíl po 3 hracích obdobích na hratelných 6 bodů. Ovšem – nastaveného trendu jsme se nedrželi, měli jsme výpadky v obraně a v útoku odešla střelba, nepadaly volné střely a soupeři nám tedy utekli. Vytvořili si náskok, na který jsme již nedokázali reagovat.

BK PŘELOUČ - TJ TESLA PARDUBICE "B"              55:73 (16:18, 27:42, 43:49)
Sestava a body: Bulušek Luboš 17 (4x3; 2/1); Škarda Dominik "C" 12 (1x3; 7/3); Kouba Petr 11 (1x3; 4/4); Kamitz Martin "HM" 7 (4/3); Kysilka Aleš 6; Ždánský Radek 2; Mokříš Jakub; Kautský Lukáš

Týmová statistika:
Fauly: 9 - 14
TH: 17/11 - 12/7 (65 % - 58 %)
Trojky: 6 - 8
Rozhodčí: Zima Jan, Cibulka Radek

Hrát zápas, kdy dáš 80 bodů, z toho 13 trojek a přesto prohraješ o 14 - to nechceš. A přesto se nám to stalo a mohou za to liché čtvrtiny, respektive naše minimální mezihra, neproměňování příležitostí a triskní obrana.
Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. Po sedmi odehraných minutách byl na tabuli stav 4:26. Pak jsem se konečně střelecky chytili a ve zbývajících dvou minutách jsme dali 12 bodů a soupeř jednu trojku. Takže do druhé čtvrtiny jsme vstupovali se skórem 16:29 ve prospěch soupeře.
Ve druhé čtvrtině jsme zlepšili obranu a výsledek se dostavil. Soupeře jsme udrželi na 15-ti bodech a do druhého poločasu vstupovali s mankem 6-ti bodů a s nadějí zlepšené hry. Ve třetí čtvrtině se bohužel obraz hry změnil v náš neprospěch. Neproměňovali jsme, zakládali soupeřovy protiútoky a tak do závěrečné čtvrtiny jsme si přinesli manko 15-ti bodů. Poslední čtvrtina byla bodově vyrovnaná díky našim 5-ti trojkám.
Zápas nerozhodli střelecké trojkové hody (skoro polovinu bodů jsme dali z trojek), ale větší kvalita soupeře v týmové mezihře s úspěšným zakončováním a naše obrana. Dále je potřeba vyzdvihnout individuální výkon havlbrodského Coufala: 33 bodů (3x3; 8/6)

BK PŘELOUČ - TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD                   80:94 (16:29, 38:44, 56:71)
Sestava a body: Bulušek Luboš 20 (3x3; 4/3); Kamitz Martin "HM" 18 (4x3; 1/0); Škarda Dominik "C" 17 (5x3; 3/2); Kouba Petr 11 (3/3); Kysilka Aleš 11 (1x3); Dašek Filip 2 (2/0); Ždánský Radek 1 (2/1); Jelínek Jaroslav; Mokříš Jakub; Hetcl Roman; Kružík Jakub; Kautský Lukáš

Fauly: 19 - 18
TH: 15/9 - 19/13 (60 % - 68 %)
Trojky: 13 - 5
Rozhodčí: Michlík Radek; Dočkal Petr

© 2021 Basketbalový klub Přelouč, o.s.Všechna práva vyhrazena.
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky